26 Ekim 2008 Pazar

BEN SANSÜRLÜ BİR BEBEĞİM

Olmaz,

20 Ekim 2008 Pazartesi

KOLAY GELSİN

 

Efendim oyun oynuyorum, balkonda. Fasulyelerle makarnaları karıştırdım önce of ne zor geldi ayıklayıp doldurmak yeniden. Aman dedim bıraktım, annem odamı derli toplu bırakmıştı oraya kaçtım, annem de balkonu topladı:))
Posted by Picasa

HAKİKİ 18 AY! ANI OLSUN

 

Şöyle oturtup fotoğraf çekememiş annem beni:)) Kırmadım uslu uslu oturdum, büyüğüm ben artık değil mi?
Posted by Picasa

17 Ekim 2008 Cuma

1.5 Yaşım: sağolun, Kendim Yerim!!!

 

Bugün itibariyle koskoca 18 ayı ardımda bıraktım. E artık kendi kendime yemek yerim ben, alırım karşıma annemi babamı, salatama turşumu,bardağımı, çatalımı, kaşığımı... Kimseye de ihtiyacım yok artık. Şöyle yükseltin sandalyemi azıcık, mama sandalyesine de başkaları otursun:))
Posted by Picasa

9 Ekim 2008 Perşembe

Acinnn Bilibaaaaaaakın ve ben artık pisi-kuçu gibi birbirimizi yer olduk:)) annemler üzülüyor galiba dedik, aramızda bir anlaşma yaptık; herkes uslu uslu oturup piyanosunu çalacak. Odur yani:))

Nazedali

Efendim, annem cumadan randevu verdi bize. Dali sergisine gidilecek, gidip fakültedeki derslerde yaptığı gibi bön bönnnn resimlere bakıp kendinden geçmek istiyormuş. En çok eskizleri görmek istiyormuş en yakından. Neyse kalktık sabah erkenden ben uyanınca, önce Emirgan korusuna attık çıpayı. Zaten beni de en çok ilgilendiren bu kısmıydı, kahvaltımı ettim güzelce sincap, köpek, kuş ne bilduysam oynadım. Ordan shuttle binip aşağı indik. Biletimizi aldık sergiye girdik. Her şey ik başlarda çok hoştu, minik ben Dalinin anlaşılması güç eserlerine bakıp hepsine "anni, baba, dede, barpuş" gibi isimler koydum. Babamın kucağından inmedim, zaten insem kaybolurdum o kalabalıkta. Bir anda annem geldi aklıma "annii memmiii" diye seslendim. Yolu yok süt saati gelmişti. Zavallı anneciğim -gidenler bilir, alt kattaki tiyatro dekoru çalışmalarının da bulunduğu salonda- bir sandelyeyi köşeye çevirdi. "A hyper real in a surreal exhibition" biçiminde beni emzirmeye başladı. İngilizcem iyidir bir bebek için:)) Gelenler bir de bizi gözlemledilrt bir müddet, baktık olmayacak annemin gezisi çok mecburen sona erdi. Yukarı çıktık, bir müddet dias gösterisinin karanlığında uyudum, sonra annem orda bir yere kırmızı dudağı gördü, koşarak gitti. Ben orda uyudum. Yukarıda Dali çalışması yatağımı görüyorsunuz:))

8 Ekim 2008 Çarşamba

Yeni Saç modelim

 Bundan sonra beni böyle göreceksiniz,hepsi uzayıp üç kuyruk olana kadar, beş altı, on yani ne kadar gerekirse o kadar kuyrukla dolaşacakmışım:)
Posted by Picasa

4 Ekim 2008 Cumartesi

BAYRAM

 


Önce çalıştım sonra eğlendim. Evi badana-boya işini yaptım tatilin bir kısmında, babam da yardım etti bana. Bakın işte ispatı:)) Sonra da beni gezmeye götürdüler. Biletimi alıp salıncaklara bindim. Annem de o arada bana xsilefon almış. vuruyorum çalıyorum, müzik yapıyorum.
Posted by Picasa